Пленери юних художників з ДМШ №5

10 Лип

Пленерний живопис як жанр склався в результаті роботи художників на свіжому повітрі, а не у майстерні. Погожої літньої днини митець може з задоволенням зупинитися у гарних місцях нашого міста та відтворити живу красу його кольорів та відтінків.
Цього червня пленер було проведено в 1-Б, 2, 5, 6-Г та 8 класах. Локаціями стали центральний парк ім. М.Горького, Фельдман ЕкоПарк, Харківська набережна, Молодіжний парк, міський сад ім. Т.Шевченка та місцини поряд з ДМШ №5.
Юні художники з молодших класів намагалися передати різноманіття дерев, лінійну перспективу по будові паркових лавок та огорож, що тягнуться вдалину. Крім того, вони з великим задоволенням не лише малювали, але й підгодовували голубів. А учні старших класів у зоопарку малювали картини на анімалістичну тематику.
Бажаємо юним митцям творчого розвитку, натхнення та успіхів!