Відділ народних інструментів

gallery gallery gallery gallery gallery gallery gallery gallery gallery gallery gallery

Народні інструменти століттями надихали українців на вивчення та створення автентичної музики. І нині захоплення народною музичною творчістю розкриває можливості перед юними обдаруваннями – в умінні сприймати прекрасне і рідне, поважати традицію і розвивати таланти.

Для цього на базі ДМШ №5 імені Римського-Корсакова діє відділ народних інструментів. Тут відкриті класи з таких інструментів, як домра, бандура, цимбали, баян, акордеон, гітара.

На відділі працюють дев’ять викладачів, навчаються 62 дитини. Учні відділу беруть активну участь в районних та міських заходах та у шкільних концертах. Відділ показує високий рівень та активну позицію, виступаючи і пропагандуючи дитячу творчість.

На відділі діють ансамблі: ансамбль бандуристів «Вишиванка», ансамбль гітаристів «Фламенко», ансамбль народних інструментів «Веселий диліжанс», ансамбль баяністів-акордеоністів. Крім них також активно розвиваються дуети і тріо.

Багато учнів неодноразово ставали лауреатами різних міжнародних та всеукраїнських конкурсах – таких, як Всеукраїнський конкурс «Барви Полтави», Міжнародний конкурс «Акорди Хортиці», Обласний конкурс юних гітаристів імені Віталія Петрова, «Дельфійські ігри» тощо. Це, насамперед, Михайло Алейніков (педагог – Віктор Майстренко), Ярослава Косілова (педагог – Ольга Савенко), Іван Кошаренко (педагог – Максим Плющенко), Тігран Сагателян (педагог – Ольга Савенко).

Задачами відділу в роботі з учнями є навчання майстерному оволодінню народними музичними інструментами та формування культурної та всебічно розвиненої особистості.