28 червня – День Конституції України

28 Чер

Україна є суверенна і незалежна, демократична, соціальна, правова держава.

Сьогодні в нас дуже важлива дата ,в Україні 28 червня відзначають державне свято – День Конституції.
Сьогодні виповнюється 26 років з дня ухвалення Основного Закону. Цьогоріч Україна відзначає День Конституції в умовах воєнного стану, передає Укрінформ.

У ніч з 27 на 28 червня 1996 року Верховна Рада ухвалила Конституцію України. Від початку ухвалення нинішній Основний Закон України змінювався кілька разів. При цьому в Конституції України 1996 року передбачена досить жорстка процедура внесення до неї змін та доповнень.

Від початку ухвалення нинішній Основний Закон України змінювався кілька разів. При цьому в Конституції України 1996 року передбачена досить жорстка процедура внесення до неї змін та доповнень. Для схвалення відповідних змін до різних її розділів вимагається від 2/3 до 3/4 голосів від конституційного складу Верховної Ради. Якщо ж зміни скасовують чи обмежують права й свободи людини і громадянина або спрямовані на ліквідацію незалежності чи загрожують територіальній цілісності держави, то Конституція України взагалі не може бути змінена. (джерело ukrinform)

Ми ще вчора вивісили наш прапор 🇺🇦 у школі, це традиція якої ми слідуємо щороку без змін, навіть у такі жахливі та важкі часи ми вважаємо це необхідним для підтримки духу та нашої незламності!

Україна – незалежна країна, квітуча, сильна, непереможна, незламна та неймовірне джерело талановитих і добрих людей. Ми неодмінно витримаємо, та відбудуємо нашу красиву і незалежну Україну💛💙

Усе моє, все зветься Україна
Буває, часом сліпну від краси. Спинюсь, не тямлю, що воно за диво,–оці степи, це небо, ці ліси, усе так гарно, чисто, незрадливо, усе як є – дорога, явори, усе моє, все зветься – Україна. Така краса, висока і нетлінна, що хоч спинись і з Богом говори
(Ліна Костенко)

#деньконституцииукраины #деньконституціїукраїни #деньконституції