100 – річчя – наживо, попри тяжкі часи відбулось!

13 Чер

100 – річчя – наживо, попри тяжкі часи відбулось!
У безпечному просторі @evohub.kh за що ми їм неймовірно вдячні❤️

Наші концерти, це завжди тепле спілкування, дружня атмосфера наче вдома у колі друзів, так і відбулося.
В честь нашого маленького ювілею нас відвідали поважні гості, та нагородили викладачів нашої школи, за їх працю, відданість своїй справі вже багато років.

Ми щиро вдячні Корнєвій Ірині, заступнику голови адміністрації Основ’янського району з соціальних та гуманітарних питань;
Руслані Комар начальнику відділу культури по Київському району Департаменту культури Харківської міської ради та Вікторії Пономаренко начальнику Відділу культури по Основ’янському району Департаменту культури Харківської міської ради за подарунки, вітання та підтримку нашої спільної важливої справи.

Ми були щасливі бачити погляд ваших очей у залі, адже зараз надскладний час, коли кожна творча зустріч має неосяжну ціну.
Історія створюється завдячуючи минулому створюючи сьогодення. Сторіччя наживо – це надважлива подія яку ми проживаємо разом!
Всі памʼятають теплі миті зустрічі з викладачами у першому класі, та обійми на випускному, коли маленькі діти які прийшли до нас колись стають справжніми музикантами та художниками, професіоналами своєї справи. І найголовніше це те, що вони несуть любов до мистецтва у своєму серці протягом усього життя та сяють що є сили на весь світ.
І ми вдячні, що вони обрали сами нас, і продовжують обирати, вже сто років.


🎼Посилання на офіційний сайт школи https://dmsh5.org.ua

🎼Сторінка школи в Інстаграм https://www.instagram.com/5dmsh/

🎼Сторінка школи в Фейсбук https://www.facebook.com/5dmsh

🎼Телеграм канал школи https://t.me/dmsh5_rk

🎼YouTube канал школи https://youtube.com/@no5.-432

🎼Сторінка школи в  TikTok https://www.tiktok.com/@5dmsh