Вітаємо переможця

05 Бер

27 січня, у казковому місті Львів, проходив МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ-КОНКУРС МИСТЕЦТВ «Яскраві таланти Зими», який проводить організатор та засновник – громадська організація «ДГО Співограй».

У конкурсі приймали участь, як творчі колективи, так і окремі виконавці. Критеріями оцінювання були: творча фантазія, емоційність, артистизм, яскравість виконання, художнє враження і виразність.
Дистанційні учасники представили свої відео роботи в театральному, вокальному, інструментальному та хореографічному жанрах.
Учасники конкурсу виявили шалену енергетику, яка була відзначена членами журі.
Цього разу в журі були запрошені викладачі Київської муніципальної Академії естрадного та циркового мистецтв, провідні фахівці культури та мистецтва України та керівники дитячих театрів.
Від Дитячої музичної школи номер 5 у цьому конкурсі брав участь Огульчанський Максим учень викладача сценічної мови Крамаренка Михайла Петровича, заслуженого діяча мистецтв України, члена Національної спілки театральних діячів України.
Максим виконав вірші Анатоля Костецького “Збори” та “Лінь”.
Журі високо оцінило виступ нашого учня. У своїй віковій категорії він посів Перше місце. Вітаємо переможця!
З кожного фестивалю громадської організації «Співограй» йде допомога від учасників для воїнів ЗСУ. Отже, наш учень теж приймав участь у цій допомозі!


🎼Посилання на офіційний сайт школи https://dmsh5.org.ua

🎼Сторінка школи в Інстаграм https://www.instagram.com/5dmsh/

🎼Сторінка школи в Фейсбук https://www.facebook.com/5dmsh

🎼Телеграм канал школи https://t.me/dmsh5_rk

🎼YouTube канал школи https://youtube.com/@no5.-432